Het team

Het team van basisschool Martinus

Schoolleiding 

 
Anja dijk | Directrice                         
Anja Dijk                                                                         Ramon Klein  
Directeur                                                                        Intern Begeleider & Taal/leesspecialist 
anja.dijk@innovo.nl                                                      ramon.klein@innovo.nl

___________________________________________________________________________________________________________________

Unit 1  

                                                                                       

Asta Huijsman| Leerkracht groep 1/2 A                 Michelle Verheezen | Leerkracht groep 1/2 B

asta.huijsman@innovo.nl                                          michelle.verheezen@innovo.nl 
                                                     
 
Manon Claus | 
Specialist begaafdheid 
manon.claus@innovo.nl

___________________________________________________________________________________________________________________

Unit 2 

                         
Britt Kerkhofs | Leerkracht groep 3/4 A                  Maaike Koonen | Leerkracht groep 3/ 4 A
                                                                                        Gedragsspecialist 
britt.kerkhofs@innovo.nl        ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    maaike.koonen@innovo.nl

 
Femke Ploumen | Leerkracht groep 3/4 B              Linda Jongen | Leerkracht groep 3/4 C
                                                                                        Gedragsspecialist   
femke.ploumen@innovo.nl                                        linda.jongen@innovo.nl

___________________________________________________________________________________________________________________

Unit 3 

 

Femke Sluijsmans | Leerkracht groep 5/6 A           Diana Salemink | Leerkracht groep 5/6 B

femke.sluijsmans@innovo.nl                                    diana.salemink@innovo.nl

___________________________________________________________________________________________________________________

Unit 4 

 

Jethro Wasserman | Leerkracht groep 7/8 A        Roy Renkens | Leerkracht groep 8b
                                                                                      Rekenspecialist 
jethro.wasserman@innovo.nl    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​  roy.renkens@innovo.nl

 
Angelique Carta | Leerkracht groep 7/8 C               Manon Kemmerling | Leerkracht groep 8a                                    
___________________________________________________________________________________________________________________

Onderwijsondersteuners 

 
Machteld Debie | Onderwijsondersteuner Unit 1  Dean Swinkels | Onderwijsondersteuner Unit 3 en 4
machteld.debie@innovo.nl                                         dean.swinkels@innovo.nl
___________________________________________________________________________________________________________________

Administratie

Judith Gerets 

___________________________________________________________________________________________________________________

Vrijwilligers

Marie-Thérese Lux| Administratief ondersteuner